به نام او که به باران سخاوت بخشيد .


۱-من امروز با يه خبر خوب اومدم 01.gif اونم اينه که مثل اون ترم Top Student شدم ( با ۹۷)01.gif شايد اصلا بگيد اين موضوع براي من جالبه ، چرا بايد اينجا عنوان بشه !!!! اما يادتون باشه كه علت اصلي وجود بلاگه من چي بوده و چي هست . پس ،از گفتن اين جور خبرا كه مربوط به خودمه زياد دلخور نشيد . البته مي دونم كه دوستام دلخور نمي شن ، هر چي باشه ميگن دوست اگر واقعي باشه ( دوستيي كه در حد ادعا نيست ، دوستي به معنيه واقعي كلمه ) از پيشرفت دوستش نه تنها شاد ميشه ، بلكه براش موفقيت بيشتر رو هم مي خواد .
۲-امرزو در مجله ی دنيای جوانان خوندم که نوار جديد گروه آريان سرقت شده و نوار و سی دی هايی که در حال حاضر با قيمت کم در بازار هست ، نوار اصليه اين گروه خوب نيست و کيفيت پايينی هم داره . البته اين خبر ماله اوايل ارديبهشت هست و قرار بوده تا آخر ارديبهشت کاست اصليشون که کيفيت بالاتری نسبت به آنچه در بازار هست به بازار بياد . براشون از صميم قلب آرزوی موفقيت می کنم . منکه خيلی از کاراشون خوشم مياد . از نظر من که آهنگاشون حرف نداره . يکی از يکی قشنگتره . با اينکه مدت زيادی از اومدن دو تا کاست قبليشون می گذره ، اما هنوز که هنوزه آهنگاشون برای من يکی که اون جذابيت اول رو از دست نداده .
۳-يه خبر ديگه اين که ، نيما نويسنده ی بلاگ سوتک من برگشته و در حال راه اندازی بلاگش هست . لينکش رو هم که می بينيد ، از همه ی لينکها فعلا کوچيکتره . 03.gif . نيما اولين فرد از بچه های بلاگ هست که من باهاش آشنا شدم ، خيلی هم بهش زحمت دادم . اميدوارم که به زوديه زود بلاگش راه بيفته و مثل قبل بتونيم از مطالب قشنگش استفاده کنيم .
۴-شعری که دفعه ی پيش نوشته بودم ، از احمد شاملو بود . می بينم که خيلی از شماها هم مثل من اهل شعريد !!!!!! 18.gif

سر بلند باشيد 07.gif

/ 32 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
saeiut

خيلی خوبه همين طور ادامه بده به ما هم سر بزن

محمد

دوباره سلام دوست گلم...نمی خوای بنويسی؟شاد باشی.

محسن

عاطفه جان سلام...من که کلی خوشحال شدم...بابا خرخون...نهنه معذرت می خوام،بابا درس خون...آفرين...اميدوارم که هميشه موفق و پيروز باشی..

بوتيمار

بابا ای ول * مبارکه *‌ايشالله هميشه تاپ باشی* پايدار باشيد

reza

سلام عاطفه جان.خيلی خوشحال شدم که به هدفی که ميخواستی رسيدی.به اميد موفقيتهای روز افزونت.خدا نگهدارت.داداشی

Abi o Zard #2

سلام . . اولين باره که به وبلاگت سر می زنم. وبلاگ جالبی داری. با مطالب جالب و قلمی عامی، که من خودم به شخصه از اين نوع نگارش خوشم می آد. به هر حال هميشه خوش و شاو و سلامت باشی.

...

آفريــــــــــــــــــــــــــــن ،چه دختري ...

amir

سلام خوبی؟...آفرين و احسنت...وبلاگت خيلی توپه...به ما هم سر بزن.موفق باشی